Usługa szybkiego wdrożenia systemu odoo dla małych firm

Usługa szybkiego wdrożenia systemu odoo dla małych firm

W ramach popularyzowania odoo w Polsce proponujemy szybkie wdrożenie systemu małym firmom. Gotowy do działania system możecie Państwo mieć w ciągu 7 dni, pod warunkami jak niżej:

a) oferta jest adresowana do firm zatrudniających nie więcej niż 5 pracowników (dla firm zajmujących się handlem / produkcją), lub mających nie więcej niż 5 stolików (dla restauracji szukających systemu POS), osiągających nie więcej niż 1 mln PLN przychodu rocznie.

b) oferta obejmuje instalację, uruchomienie, wstępną konfigurację i wstępne szkolenie z obsługi systemu

c) nie obejmuje prac programistycznych wychodzących poza funkcjonalności oferowane przez sam pakiet odoo

d) jest wykonana: (a) na sprzęcie zlokalizowanym w siedzibie Klienta i udostępnionym do pracy zdalnej, lub (b) na serwerze VPS (koszt VPS ponosi Klient; służymy wskazówkami dot. wyboru oferty, ceny serwerów VPS zaczynają sie już od kilkunastu/kilkudziesięciu PLN miesięcznie)

e) do dyspozycji Klienta oddajemy 48h bezpłatnego czasu rozłożonego na czas do 7 dni od przekazania systemu do użytkowania, w którym to czasie oferujemy uproszczoną analizę biznesową (oszacowanie potrzeb, wskazanie właściwych modułów do instalacji), instalację i uruchomienie systemu, oraz czas na pytania i odpowiedzi

Czemu to służy?

Podejście jak wyżej ma szansę pokazać Klientowi wartość dodaną posiadania zintegrowanego systemu informatycznego w firmie. Dodatkowo, dla firm niewielkich koszt 'przesiadki’ na system ERP jest nieporównywalnie mniejszy niż w przypadku firm dużych – praktycznie w 100% można dostosować procesy biznesowe firmy do domyślnych możliwości pakietu, nie odwrotnie. Także proces przyzwyczajenia i nauczenia się nowego narzędzia jest bez porównania łatwiejszy.

Propozycja bez ukrytych warunków

Nasza propozycja jest dokładnie taka jak napisano wyżej. Jednorazowy koszt 950 PLN netto plus comiesięcznie kilkanaście PLN za utrzymanie serwera VPS. W zamian firmy korzystające z naszej propozycji otrzymują:

  • Działający system CRM/ERP odoo w ostatniej dostępnej wersji wraz z modułami niezbędnymi dla wsparcia działań biznesowych firmy.
  • Skonfigurowane usługi komunikacji elektronicznej w ramach systemu (komunikacja z klientem z poziomu systemu via email; wysyłanie zamówień, faktur, portal klienta..)
  • Całość działająca w ramach wskazanej przez klienta domeny (np. https://erp.nazwafirmy.pl)

Całkowita cena za powyższą usługę to tylko 950 PLN netto. Czas realizacji – do 7 dni.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.