Business Intelligence

Business Intelligence (BI)

Klienci posiadający wiele aplikacji, na pewnym etapie rozwoju firmy napotykają problem z uzyskaniem aktualnej i precyzyjnej informacji o stanie firmy, jej zasobów, produkcji czy finansów. Takim przedsiębiorstwom oferujemy przygotowanie narzędzi do analizy biznesowej i raportowania, które pozwolą na uzyskanie potrzebnych w danej chwili informacji w ciągu kilku sekund.

Jeżeli w Państwa firmie nie daje się już błyskawicznie uzyskać potrzebnych informacji, znalezienie szczegółów zamówień, sprzedaży, obrotów czy Klientów staje się coraz bardziej czasochłonne – to znak że czas pomyśleć o wdrożeniu nowoczesnych narzędzi raportujących (business intelligence). Przygotujemy prezentację możliwości jakie daje BI i pomożemy w doborze właściwego rozwiązania. Efektem wdrożenia będzie możliwość uzyskania każdego rodzaju informacji biznesowej firmy w każdej chwili i natychmiastowo.

To nie musi być drogie!

Duża część rozwiązań BI to narzędzia kosztowne – zniechęca to mniejsze firmy do korzystania z możliwości jakie BI może im zaoferować. Niesłusznie. Poza drogimi rozwiązaniami firmy dużych (SAP, Microsoft) proponujemy także autorskie narzedzia do raportowania, dostępne dla każdej firmy, i bardzo korzystne cenowo.